Ponuka

Novinky

31.5.2018
Akceptujeme emailové objednávky. Pri objednávke uviesť dodaciu adresu typ a množstvo tovaru a telefonický kontakt. Posielajte na obchod@pgchem.sk

1. Reklamácie:
posielajte na info@pgchem.sk predmet správy reklamácia. Následne kontaktujte nás telefonicky 0948 105 105. Aby sme vám spetne potvrdili, či sme prijali vašu reklamáciu. Obchodných podmienkách skontrolujte kategoriu reklamácie.

2. Zrušenie objednávky: posielajte emailom na obchod@pgchem.sk predmet správy zrusenie objednavky

3. Sťažnosť / Nespokojnosť: ohláste prosím telefonicky na 0948 105 105 alebo mailom obchod@pgchem.sk

Avokádový olej, prírodný - ( 5 l )

Dostupnosť: Nedostupné
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 110,00 € ( 91,67 € bez DPH )

Názov

Avokádový olej, avokádo, olej

Využitie

Avokádový olej je vďaka svojím kvalitám vhodný na každodenné použitie – je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny – mononenasýtenú (96% kyselina olejová) a polynenasýtenú (98% kyselina linolová), obidve pre organizmus nepostrádateľné. Má nízky obsah nasýtených kyselín, je bohatým zdrojom vitamínu A, B, D a E (prírodný = tokoferol, spomaľujúci starnutie, nevyhnutný antioxidant človeka), a zároveň môže obsahovať až 2,4% bielkovín (proteínov). Predovšetkým obsahuje betasitosterol, ktorý podporuje znižovanie „zlého“ cholesterolu v krvi. Aj betasitosterol je účinný antioxidant.

Informácie

100% čistý avokádový olej sa získava nasledovným spôsobom: dozreté avokádo sa oberie, starostlivo pretriedi a najzrelšie plody bez šupky a bez jadra sa spracujú prírodnou cestou pod tlakom (lisovaním) za studena (panenský avokádový olej surový), dekantáciou (oddelením nečistôt zliatím kvapaliny po ich usadení), centrifugáciou (odstredením) a filtráciou surového oleja sa obdrží výnimočne čistý olej – 100% panenský avokádový olej, ktorý si zachováva všetky vlastnosti čerstvého avokáda.

Špecifikácie

Avokádový olej, lisovaný za studena NERAFINOVANÝ

Kvalita balenej látky je potravinárska balená v nepotravinárskej prevádzke.

UPOZORNENIE: