Ponuka

Novinky

OZNAM
Kvôli obrovskému návalu objednávok sme pozastavili predaj strategických komodít do doby, kým dobehneme staré objednávky, tiež z dôvodu, že ľudia neustále volajú a znemožňujú nám tým prácu. Za pochopenie ďakujem a, keď ani toto opatrenie nepomôže vypne sa telefón, kým sa nevybavia všetky staré objednávky.

1 DOBIERKY SÚ POVOLENÉ LEN PLATOBNOU KARTOU U KURIERA ( DAJTE DO POZNÁMKY ZAPLATIM KARTOU A NEMUSÍME VOLAŤ )
2 PREVODY FUNGUJÚ ŠTANDARDNE
3. RESPIRÁTORY NEBUDÚ
4. NEPÍŠTE EMAILY A NEVOLAJTE KEDY SA VAŠA OBJEDNÁVKA VYBAVI ROBÍME ČO JE NAŠICH SILÁCH
5. Čím viac položiek v objednávke tým dlhšie trvá vybaviť, keď sa neustále dopĺňa a pod. Celý deň sa rieši len emaily a telefonáty a nestíhame robiť vaše objednávky.

Skalpelová čepieľka č. 12 - 1 ks

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 0,18 € ( 0,15 € bez DPH )

Názov

Skalpelová čepielka č. 12 , uhlíková oceľ , sterilná , Swann Morton - 1 ks

Využitie

Používa sa niekedy ako strihacia fréza, ale tiež na arteriotomie (chirurgický rez artérie), príušné chirurgické zákroky (tvárové slinné žľazy), mukózne rezy na septoplastike (oprava nosovej septy) a pri zákrokoch pri rozštiepení patra (odstránenie zubného kameňa) incízia močovodu) a pyelolitotómia (chirurgický rez obličkovej panvy obličky na odstránenie obličkového kameňa - tiež známy ako pelviolitotómia). Používajú sa tiež v rámci stomatologického chirurgického zákroku na zdvíhanie kožných chlopní a na odstránenie prebytočnej polymerizovanej kompozitnej živice na tvári a v medzifrekvenčnej oblasti zuba počas regeneračných procedúr.

Informácie

Chirurgická uhlíková čepeľ anglickej značky Swann Morton. Č. 12 je malá, špicatá kosáčikovitá čepeľ naostrená pozdĺž vnútorného okraja krivky. Čepele sú balené jednotlivo v sterilných fóliových baleniach.
Vhodný pre rukoväte 3, 3L, 3 graduované, 5B, 7, 9, B3 a B3L.

UPOZORNENIE: