Ponuka

Novinky

19.3.2019
Odteraz poštovné zadarmo nad 90 EUR za tovar do 40 kg balík.

11.2.2019

Zaviedli sme papierové tašky pri osobných odberoch, odteraz si môžete vybrať aj papierové ak nemáte radi plastové.

13.1.2019

Dáváme možnost ktorú postupne zaradíme aj do našej ponuky si vybrať kurierskú spoločnosť.
Pokial by ste mali výhradi posielať s GEIS vieme zabezpečiť aj s GLS prepravu. Stačí uviesť pri objednávke do poznámky, že prajete si posielať cez GLS.

31.5.2018

Akceptujeme emailové objednávky. Pri objednávke uviesť dodaciu adresu typ a množstvo tovaru a telefonický kontakt. Posielajte na obchod@pgchem.sk

1. Reklamácie:

posielajte na info@pgchem.sk predmet správy reklamácia. Následne kontaktujte nás telefonicky 0948 105 105. Aby sme vám spetne potvrdili, či sme prijali vašu reklamáciu. Obchodných podmienkách skontrolujte kategoriu reklamácie.

2. Zrušenie objednávky: posielajte emailom na obchod@pgchem.sk predmet správy zrusenie objednavky

3. Sťažnosť / Nespokojnosť: ohláste prosím telefonicky na 0948 105 105 alebo mailom obchod@pgchem.sk

Skalpelová čepieľka č. 12 - 1 ks

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 0,18 € ( 0,15 € bez DPH )

Názov

Skalpelová čepielka č. 12 , uhlíková oceľ , sterilná , Swann Morton - 1 ks

Využitie

Používa sa niekedy ako strihacia fréza, ale tiež na arteriotomie (chirurgický rez artérie), príušné chirurgické zákroky (tvárové slinné žľazy), mukózne rezy na septoplastike (oprava nosovej septy) a pri zákrokoch pri rozštiepení patra (odstránenie zubného kameňa) incízia močovodu) a pyelolitotómia (chirurgický rez obličkovej panvy obličky na odstránenie obličkového kameňa - tiež známy ako pelviolitotómia). Používajú sa tiež v rámci stomatologického chirurgického zákroku na zdvíhanie kožných chlopní a na odstránenie prebytočnej polymerizovanej kompozitnej živice na tvári a v medzifrekvenčnej oblasti zuba počas regeneračných procedúr.

Informácie

Chirurgická uhlíková čepeľ anglickej značky Swann Morton. Č. 12 je malá, špicatá kosáčikovitá čepeľ naostrená pozdĺž vnútorného okraja krivky. Čepele sú balené jednotlivo v sterilných fóliových baleniach.
Vhodný pre rukoväte 3, 3L, 3 graduované, 5B, 7, 9, B3 a B3L.

UPOZORNENIE: