Ponuka

Novinky

OZNAM
Kvôli obrovskému návalu objednávok sme pozastavili predaj strategických komodít do doby, kým dobehneme staré objednávky, tiež z dôvodu, že ľudia neustále volajú a znemožňujú nám tým prácu. Za pochopenie ďakujem a, keď ani toto opatrenie nepomôže vypne sa telefón, kým sa nevybavia všetky staré objednávky.

1 DOBIERKY SÚ POVOLENÉ LEN PLATOBNOU KARTOU U KURIERA ( DAJTE DO POZNÁMKY ZAPLATIM KARTOU A NEMUSÍME VOLAŤ )
2 PREVODY FUNGUJÚ ŠTANDARDNE
3. RESPIRÁTORY NEBUDÚ
4. NEPÍŠTE EMAILY A NEVOLAJTE KEDY SA VAŠA OBJEDNÁVKA VYBAVI ROBÍME ČO JE NAŠICH SILÁCH
5. Čím viac položiek v objednávke tým dlhšie trvá vybaviť, keď sa neustále dopĺňa a pod. Celý deň sa rieši len emaily a telefonáty a nestíhame robiť vaše objednávky.

Šelak lemon - ( 100 g )

Dostupnosť: Nedostupné
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 5,46 € ( 4,55 € bez DPH )

Názov

Šelak lemon

Informácie

Šelak je prírodná živica, ktorá sa získava z výlučkov viacerých druhov hmyzu z nadčeľade červce. Riedi sa liehom – získate prírodný liehový náter. Vzdoruje kyselinám, v zásadách mäkne a rozkladá sa.

Využitie

Tento prírodný produkt je využívaný k vytvoreniu lesklého tvrdého povrchu a je fyziologicky nezávadný, biologicky odbúrateľný, nezapácha a neobsahuje žiadne jedy. Najčastejšie sa používa na obnovovanie a leštenie nábytku, starožitností, hudobných nástrojov, zbraní a pod. Tiež sa používa na výrobu politúr, lakov na drevo a kov, lepidiel a pečatných voskov.

Skladovanie

Skladujte na chladnom, suchom a dobre vetranom mieste.

UPOZORNENIE: