Ponuka

Novinky

19.3.2019
Odteraz poštovné zadarmo nad 90 EUR za tovar do 40 kg balík.

11.2.2019

Zaviedli sme papierové tašky pri osobných odberoch, odteraz si môžete vybrať aj papierové ak nemáte radi plastové.

13.1.2019

Dáváme možnost ktorú postupne zaradíme aj do našej ponuky si vybrať kurierskú spoločnosť.
Pokial by ste mali výhradi posielať s GEIS vieme zabezpečiť aj s GLS prepravu. Stačí uviesť pri objednávke do poznámky, že prajete si posielať cez GLS.

31.5.2018

Akceptujeme emailové objednávky. Pri objednávke uviesť dodaciu adresu typ a množstvo tovaru a telefonický kontakt. Posielajte na obchod@pgchem.sk

1. Reklamácie:

posielajte na info@pgchem.sk predmet správy reklamácia. Následne kontaktujte nás telefonicky 0948 105 105. Aby sme vám spetne potvrdili, či sme prijali vašu reklamáciu. Obchodných podmienkách skontrolujte kategoriu reklamácie.

2. Zrušenie objednávky: posielajte emailom na obchod@pgchem.sk predmet správy zrusenie objednavky

3. Sťažnosť / Nespokojnosť: ohláste prosím telefonicky na 0948 105 105 alebo mailom obchod@pgchem.sk

pH papieriky na Laktotest

Dostupnosť: Nedostupné
Množstvo: x 1 bal
Cena s DPH: 7,13 € ( 5,94 € bez DPH )
Množstvo Zľava
10 bal a viac 10%
15 bal a viac 15%
20 bal a viac 20%
50 bal a viac 25%
100 bal a viac 30%

Názov

pH papieriky na Laktotest

Využitie

Indikátorový papierik Laktotest sa používa k rýchlemu orientačnému stanoveniu kyslosti mlieka pri jeho výkupe a ďalšom spracovaní.

Informácie

Vyššia kyslosť mlieka pri jeho výkupe môže indikovať jeho vyšší vek, alebo nedodržanie skladovacích podmienok. Naopak zásaditejšie hodnoty často ukazujú na mastitídu (zápal vemena).
Laktotest je indikátorový papierik s rozmermi cca 75 x 9 mm so štyrmi farebnými porovnávacími pruhmi a jedným pruhom indikátorovým. Pri analýze mlieka sa papierik Laktotest namočí na 1s do skúšaného mlieka tak, aby všetky farebné pruhy na papieriku boli pod hladinou mlieka. Po vybratí sa ihneď porovná vyfarbenie indikátorového prúžku s ostatnými farebnými pruhmi na papieriku. Stanovuje sa zhoda sfarbenia. Hodnotu kyslosti mlieka v jednotkách pH, v jednotkách OSH alebo v% kyseliny mliečnej sa zistí porovnaním s tabuľkou uvedenou na obale papieriku. Vyhovujúce hodnoty podľa európskej legislatívy, resp. legislatívy USA, sú označené rámčekom.
Indikátorový papierik Laktotest sa dodáva v plastovom guľatom tubuse, ktorý obsahuje 100 kusov jednotlivých papierikov.

UPOZORNENIE: