Ponuka

Novinky

OZNAM
Kvôli obrovskému návalu objednávok sme pozastavili predaj strategických komodít do doby, kým dobehneme staré objednávky, tiež z dôvodu, že ľudia neustále volajú a znemožňujú nám tým prácu. Za pochopenie ďakujem a, keď ani toto opatrenie nepomôže vypne sa telefón, kým sa nevybavia všetky staré objednávky.

1 DOBIERKY SÚ POVOLENÉ LEN PLATOBNOU KARTOU U KURIERA ( DAJTE DO POZNÁMKY ZAPLATIM KARTOU A NEMUSÍME VOLAŤ )
2 PREVODY FUNGUJÚ ŠTANDARDNE
3. RESPIRÁTORY NEBUDÚ
4. NEPÍŠTE EMAILY A NEVOLAJTE KEDY SA VAŠA OBJEDNÁVKA VYBAVI ROBÍME ČO JE NAŠICH SILÁCH
5. Čím viac položiek v objednávke tým dlhšie trvá vybaviť, keď sa neustále dopĺňa a pod. Celý deň sa rieši len emaily a telefonáty a nestíhame robiť vaše objednávky.

pH papieriky na Laktotest

Dostupnosť: Nedostupné
Množstvo: x 1 bal
Cena s DPH: 7,13 € ( 5,94 € bez DPH )
Množstvo Zľava
10 bal a viac 10%
15 bal a viac 15%
20 bal a viac 20%
50 bal a viac 25%
100 bal a viac 30%

Názov

pH papieriky na Laktotest

Využitie

Indikátorový papierik Laktotest sa používa k rýchlemu orientačnému stanoveniu kyslosti mlieka pri jeho výkupe a ďalšom spracovaní.

Informácie

Vyššia kyslosť mlieka pri jeho výkupe môže indikovať jeho vyšší vek, alebo nedodržanie skladovacích podmienok. Naopak zásaditejšie hodnoty často ukazujú na mastitídu (zápal vemena).
Laktotest je indikátorový papierik s rozmermi cca 75 x 9 mm so štyrmi farebnými porovnávacími pruhmi a jedným pruhom indikátorovým. Pri analýze mlieka sa papierik Laktotest namočí na 1s do skúšaného mlieka tak, aby všetky farebné pruhy na papieriku boli pod hladinou mlieka. Po vybratí sa ihneď porovná vyfarbenie indikátorového prúžku s ostatnými farebnými pruhmi na papieriku. Stanovuje sa zhoda sfarbenia. Hodnotu kyslosti mlieka v jednotkách pH, v jednotkách OSH alebo v% kyseliny mliečnej sa zistí porovnaním s tabuľkou uvedenou na obale papieriku. Vyhovujúce hodnoty podľa európskej legislatívy, resp. legislatívy USA, sú označené rámčekom.
Indikátorový papierik Laktotest sa dodáva v plastovom guľatom tubuse, ktorý obsahuje 100 kusov jednotlivých papierikov.

UPOZORNENIE: