Ponuka

Novinky

11.2.2019
Zaviedli sme papierové tašky pri osobných odberoch, odteraz si môžete vybrať aj papierové ak nemáte radi plastové.

13.1.2019
Dáváme možnost ktorú postupne zaradíme aj do našej ponuky si vybrať kurierskú spoločnosť.
Pokial by ste mali výhradi posielať s GEIS vieme zabezpečiť aj s GLS prepravu. Stačí uviesť pri objednávke do poznámky, že prajete si posielať cez GLS.

31.5.2018
Akceptujeme emailové objednávky. Pri objednávke uviesť dodaciu adresu typ a množstvo tovaru a telefonický kontakt. Posielajte na obchod@pgchem.sk

1. Reklamácie:

posielajte na info@pgchem.sk predmet správy reklamácia. Následne kontaktujte nás telefonicky 0948 105 105. Aby sme vám spetne potvrdili, či sme prijali vašu reklamáciu. Obchodných podmienkách skontrolujte kategoriu reklamácie.

2. Zrušenie objednávky: posielajte emailom na obchod@pgchem.sk predmet správy zrusenie objednavky

3. Sťažnosť / Nespokojnosť: ohláste prosím telefonicky na 0948 105 105 alebo mailom obchod@pgchem.sk

Rašelinové tablety, 3,5 cm - ( 10 ks )

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 bal
Cena s DPH: 0,98 € ( 0,82 € bez DPH )

Názov

Rašelinové tablety - 3,5 cm

Využitie

Napríklad je možné v nich množiť rezky vianočných hviezd, muškáty, begónie, ibištek, gerbery, aphelandry, Stephanotis, karafiáty. Priamo možno vysievať napr: cyklámen, autárie, a ďalšie. Využiť možno aj k množeniu jahôd, skalničiek a vodných rastlín. Tablety Jiffy 9 možno použiť pre okrasné rastliny: chryzantény, karafiáty, gerbery, previsnuté muškáty, cyklámeny aj zeleninu: šalát, kaleráb, karfiol, čínska kapusta aj dreviny: skalníky, koniféry, azalky.

Informácie

Prinášajú úspornú a jednoduchú manipuláciu a skladovanie pred použitím, vyváženým pomerom vzduchu v napučanej tablete rýchlejšie zakorenenie, neobsahujú škodcov ani zárodky chorôb - netreba sterilizovať, ľahkú manipuláciu pri stávkovaní s následným rýchlym zakorenením, dobré využitie priestoru - možno na ploche 2,2 m2 pestovať až 1000 ks sadeníc, odstraňujú nutnosť častej závlahy a umožňujú dlhší transport z dôvodu vyššej absorpcie vody. Tablety Jiffy majú pH 5,5 ± 0,5 a vodivosť výluhu 1,25 ± 0,25 mS / cm. A ako s nimi pracovať? Tablety možno umiestniť do dodávaných typov miniparenísk alebo len do misky. V nich sa zvlhčí vodou (cca 80 l na 1000 ks) a po napučaní (cca po 5 min. U Jiffy 7 alebo cca 30 min. U Jiffy 9) možno do nich vysievať alebo u Jiffy 7 aj zapichovať rezne rastlín. Z dôvodu maximálneho využitia je vhodné semená nechať predklíčiť na filtračnom papieri v zakrytých miskách a do napučaných tabliet premiestniť len vyklíčené semená. Napučané tablety by sa nemali nechať zaschnúť, ale tiež nie vyplavovať vodou. Tablety Jiffy 7 sú vhodné aj pre pikírovánie a tkanivové kultúry.
Priemer: 42 mmUPOZORNENIE: