Ponuka

Novinky

OZNAM
Kvôli obrovskému návalu objednávok sme pozastavili predaj strategických komodít do doby, kým dobehneme staré objednávky, tiež z dôvodu, že ľudia neustále volajú a znemožňujú nám tým prácu. Za pochopenie ďakujem a, keď ani toto opatrenie nepomôže vypne sa telefón, kým sa nevybavia všetky staré objednávky.

1 DOBIERKY SÚ POVOLENÉ LEN PLATOBNOU KARTOU U KURIERA ( DAJTE DO POZNÁMKY ZAPLATIM KARTOU A NEMUSÍME VOLAŤ )
2 PREVODY FUNGUJÚ ŠTANDARDNE
3. RESPIRÁTORY NEBUDÚ
4. NEPÍŠTE EMAILY A NEVOLAJTE KEDY SA VAŠA OBJEDNÁVKA VYBAVI ROBÍME ČO JE NAŠICH SILÁCH
5. Čím viac položiek v objednávke tým dlhšie trvá vybaviť, keď sa neustále dopĺňa a pod. Celý deň sa rieši len emaily a telefonáty a nestíhame robiť vaše objednávky.

Kakaové maslo - ( 1 kg )

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 21,04 € ( 17,53 € bez DPH )
Množstvo Zľava
5 ks a viac 5%
10 ks a viac 10%

Názov

Kakaové maslo , rafinované

Informácie

Kakaové maslo je tuk krémovej farby získavaný z bôbov kakaovníka. Je jedným z najstabilnejších vysoko koncentrovaných tukov, ktoré sa rozpúšťajú pri teplote ľudského tela a okamžite sa vstrebajú do pokožky. Kakaové maslo obsahuje prírodné antioxidanty, ktoré mu dávajú dlhú trvanlivosť po dobu 3 rokov. Je prirodzene bohaté na vitamín E, rovnako ako množstvo ďalších vitamínov a minerálov.

Využitie

Kakaové maslo hydratuje a chráni pokožku, pomáha minimalizovať vrásky okolo očí, úst a v oblasti hrdla, pomáha predchádzať tehotenským striám, pomáha predchádzať zjazveniu od akné. Využíva sa počas tehotenstva na prevenciu proti striám, na masáže alebo do kúpeľa. Pridáva sa do kozmetických výrobkov, samoopaľovacích krémov, mydiel a mnohých iných produktov určených na starostlivosť o pokožku.

Špecifikácie

INCI meno: THEOBROMA CACAO SEED BUTTER
EC číslo: 283-480-6 / -
CAS číslo: 84649-99-0/8002-31-1
Farba: Jemne nažltlá
Vôňa: Mierna kakaová
Bod topenia: 31- 35 oC
Rozpustnosť: Rozpustný v oleji a etanole

Krajina pôvodu

Nemecko

Skladovanie

Skladujte v uzavretej nádobe na chladnom a suchom mieste.

UPOZORNENIE: