Ponuka

Novinky

OZNAM
Kvôli obrovskému návalu objednávok sme pozastavili predaj strategických komodít do doby, kým dobehneme staré objednávky, tiež z dôvodu, že ľudia neustále volajú a znemožňujú nám tým prácu. Za pochopenie ďakujem a, keď ani toto opatrenie nepomôže vypne sa telefón, kým sa nevybavia všetky staré objednávky.

1 DOBIERKY SÚ POVOLENÉ LEN PLATOBNOU KARTOU U KURIERA ( DAJTE DO POZNÁMKY ZAPLATIM KARTOU A NEMUSÍME VOLAŤ )
2 PREVODY FUNGUJÚ ŠTANDARDNE
3. RESPIRÁTORY NEBUDÚ
4. NEPÍŠTE EMAILY A NEVOLAJTE KEDY SA VAŠA OBJEDNÁVKA VYBAVI ROBÍME ČO JE NAŠICH SILÁCH
5. Čím viac položiek v objednávke tým dlhšie trvá vybaviť, keď sa neustále dopĺňa a pod. Celý deň sa rieši len emaily a telefonáty a nestíhame robiť vaše objednávky.

Jednorázové latexové rukavice - LOON ( L )

Dostupnosť: Nedostupné
Množstvo: x 1 bal
Cena s DPH: 5,60 € ( 4,67 € bez DPH )

Názov

Rukavice latexové LOON (L) , pudrované , Červa ,

Informácie

Jednorázové latexové pudrované rukavice LOON sú dostupné vo veľkostiach S, M, L a XL (malé až extra veľké) v krátkom strihu pre špeciálne použitie. Rukavice sú vhodné pre krátkodobý kontat s potravinami. Atestované pre priamy styk s tukovými potravinami.

Využitie

Tieto jednorazové rukavice sú vhodné na ochranu rúk pred mikroorganizmami, vodou a nečistotami. Sú ľahko prispôsobiteľné, umožňujú vykonávať jemné práce a sú vhodné na krátkodobý kontakt s potravinami. Nemôžu byť použité na ochranu pred vírusmi alebo na ochranu pred chemickými, mechanickými alebo tepelnými nebezpečenstvami.

Špecifikácie

Veľkosť: L
Farba: biela
Materiál: latex
1 bal - 100 ks
Tieto rukavice spĺňajú normy EN 374-1: 2003 a EN 420: 2003, trieda odolnosti proti prieniku 2, AQL <1,5 podľa normy EN 374-2: 2003.

Skladovanie

Rukavice by sa mali skladovať pri teplote 5 - 40 ° C v suchom a tmavom prostredí.

UPOZORNENIE: