Ponuka

Novinky

OZNAM
Kvôli obrovskému návalu objednávok sme pozastavili predaj strategických komodít do doby, kým dobehneme staré objednávky, tiež z dôvodu, že ľudia neustále volajú a znemožňujú nám tým prácu. Za pochopenie ďakujem a, keď ani toto opatrenie nepomôže vypne sa telefón, kým sa nevybavia všetky staré objednávky.

1 DOBIERKY SÚ POVOLENÉ LEN PLATOBNOU KARTOU U KURIERA ( DAJTE DO POZNÁMKY ZAPLATIM KARTOU A NEMUSÍME VOLAŤ )
2 PREVODY FUNGUJÚ ŠTANDARDNE
3. RESPIRÁTORY NEBUDÚ
4. NEPÍŠTE EMAILY A NEVOLAJTE KEDY SA VAŠA OBJEDNÁVKA VYBAVI ROBÍME ČO JE NAŠICH SILÁCH
5. Čím viac položiek v objednávke tým dlhšie trvá vybaviť, keď sa neustále dopĺňa a pod. Celý deň sa rieši len emaily a telefonáty a nestíhame robiť vaše objednávky.

Ostropestrecový olej, krmný - ( 1 l )

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 4,20 € ( 3,50 € bez DPH )

Názov

Ostropestrecový olej krmný

Informácie

Jedná sa o olej z plodu pestreca mariánskeho lisovaného za studena. Je bohatý na vitamín E a esenciálne mastné kyseliny, zvlášť na omega-6.

Využitie

Používa sa ako doplnková látka pri kŕmení zvierat. V porovnaní s repkovým olejom, ktorý nemá takmer žiadne esenciálne mastné kyseliny, má ostropestrecový olej okolo 60% kyseliny linolovej. Ďalším benefitom je vysoký obsah prírodného vitamínu E, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Priaznivo ovplyvňuje zdravotný stav kože a srsti, podporuje trávenie a fertilitu, taktiež je zdrojom prírodnej energie

Skladovanie

Skladujte v uzavretom obale na chladnom a suchom mieste.

UPOZORNENIE: