Ponuka

Novinky

OZNAM
Kvôli obrovskému návalu objednávok sme pozastavili predaj strategických komodít do doby, kým dobehneme staré objednávky, tiež z dôvodu, že ľudia neustále volajú a znemožňujú nám tým prácu. Za pochopenie ďakujem a, keď ani toto opatrenie nepomôže vypne sa telefón, kým sa nevybavia všetky staré objednávky.

1 DOBIERKY SÚ POVOLENÉ LEN PLATOBNOU KARTOU U KURIERA ( DAJTE DO POZNÁMKY ZAPLATIM KARTOU A NEMUSÍME VOLAŤ )
2 PREVODY FUNGUJÚ ŠTANDARDNE
3. RESPIRÁTORY NEBUDÚ
4. NEPÍŠTE EMAILY A NEVOLAJTE KEDY SA VAŠA OBJEDNÁVKA VYBAVI ROBÍME ČO JE NAŠICH SILÁCH
5. Čím viac položiek v objednávke tým dlhšie trvá vybaviť, keď sa neustále dopĺňa a pod. Celý deň sa rieši len emaily a telefonáty a nestíhame robiť vaše objednávky.

Cosgard - ( 10 ml )

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 1,50 € ( 1,25 € bez DPH )

Názov

Cosgard , Geogard 221 , Konzervant , INCI: Benzyl alcohol, Dehydroacetic acid, Water

Informácie

Cosgard (Geogard® 221) je konzervačný prostriedok na báze kyseliny dehydrooctovej (DHA) a benzylalkoholu a je celosvetovo uznávaný pre použitie v kozmetike a výrobkoch osobnej starostlivosti. Cosgard (Geogard® 221) je ľahko rozpustný vo vode, priehľadný, takmer bez zápachu a používa sa v rôznych výrobkoch. Schválený cez ECOCERT ako syntetický konzervačný prostriedok v certifikovaných organických a organických kozmetických výrobkoch.

Využitie

Starostlivosť o vlasy: šampóny, kondicionéry, kondicionéry, pleťové a tekuté mydlá, sprchové gély, pleťové vody pre citlivú pokožku, detské obrúsky, zvlhčovače a studené krémy. Detské potreby: Jemné šampóny, vlasové prípravky, perličkové kúpele, detské obrúsky a utierky. Výrobky Sun: krémy a krémy na opaľovanie. Cosgard (Geogard® 221) sa zvyčajne používa v 0,2 až 0,8% vo formuláciách na oplachovanie ako nákladovo efektívna alternatíva ku konzervácii.

Špecifikácie

INCI: Benzyl alcohol, Dehydroacetic acid, Water
Vzhľad: žltá kvapalina
Zloženie: Benzylalkohol 85-89%
Kyselina dehydrooctová 7,7-8,3%
Voda 4%

Skladovanie

Skladujte uzavreté na chladnom, suchom a dobre vetranom mieste.

UPOZORNENIE:

Výstražné slovo: Pozor
H302: Škodlivý po požití.
H332: Škodlivý pri vdýchnutí.
P261: Zabráňte vdychovaniu prachu/dymu/plynu/hmly/pár/aerosólov.
P301+P312: PO POŽITÍ: ak máte zdravotné problémy, okamžite volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára
.