Ponuka

Novinky

OZNAM
Kvôli obrovskému návalu objednávok sme pozastavili predaj strategických komodít do doby, kým dobehneme staré objednávky, tiež z dôvodu, že ľudia neustále volajú a znemožňujú nám tým prácu. Za pochopenie ďakujem a, keď ani toto opatrenie nepomôže vypne sa telefón, kým sa nevybavia všetky staré objednávky.

1 DOBIERKY SÚ POVOLENÉ LEN PLATOBNOU KARTOU U KURIERA ( DAJTE DO POZNÁMKY ZAPLATIM KARTOU A NEMUSÍME VOLAŤ )
2 PREVODY FUNGUJÚ ŠTANDARDNE
3. RESPIRÁTORY NEBUDÚ
4. NEPÍŠTE EMAILY A NEVOLAJTE KEDY SA VAŠA OBJEDNÁVKA VYBAVI ROBÍME ČO JE NAŠICH SILÁCH
5. Čím viac položiek v objednávke tým dlhšie trvá vybaviť, keď sa neustále dopĺňa a pod. Celý deň sa rieši len emaily a telefonáty a nestíhame robiť vaše objednávky.

Vanilkové maslo - ( 100 g )

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 4,95 € ( 4,13 € bez DPH )

Názov

Vanilkové maslo , Vanilka , Maslo , INCI: Prunus amygdalus dulcis (sweetalmond) oil (and) helianthus annuus (sunflower) seed oil (and) hydrogenatedvegetable oil (and) vanilla planifolia (vanilla) oil

Informácie

Vanilkové maslo sa vyrába zmiešaním mandľového oleja, slnečnicového oleja, vysoko kvalitného, hydrogenovaného rastlinného oleja a vanilkového oleja. Vôňa vanilky pochádza z vanilky Planifolia. Maslo je mäkké a taví sa pri kontakte s pokožkou. Produkt je schválený ECOCERT / COSMOS.

Využitie

Prostredníctvom svojich prírodných zložiek rehydratuje a regeneruje pokožku. Preto je vynikajúcou zložkou do krémov, kondicionérov, telových masiel, mydiel a balzamov na pery. Vanilkové maslo môže byť tiež použité samostatne.

Špecifikácie

INCI: Prunus amygdalus dulcis (sweetalmond) oil (and) helianthus annuus (sunflower) seed oil (and) hydrogenatedvegetable oil (and) vanilla planifolia (vanilla) oil
Vzhľad/vôňa: mäkká, slonová kosť / charakteristická
Teplota topenia: 50-60 °C
Číslo zmydelnenia: približne 175 - 200 mg KOH/g
Jódové číslo: 60-90

Krajina pôvodu

Španielsko

Skladovanie

Uchovávajte v tesne uzavretej nádobe, na chladnom a suchom mieste.

UPOZORNENIE: