Ponuka

Novinky

OZNAM
Kvôli obrovskému návalu objednávok sme pozastavili predaj strategických komodít do doby, kým dobehneme staré objednávky, tiež z dôvodu, že ľudia neustále volajú a znemožňujú nám tým prácu. Za pochopenie ďakujem a, keď ani toto opatrenie nepomôže vypne sa telefón, kým sa nevybavia všetky staré objednávky.

1 DOBIERKY SÚ POVOLENÉ LEN PLATOBNOU KARTOU U KURIERA ( DAJTE DO POZNÁMKY ZAPLATIM KARTOU A NEMUSÍME VOLAŤ )
2 PREVODY FUNGUJÚ ŠTANDARDNE
3. RESPIRÁTORY NEBUDÚ
4. NEPÍŠTE EMAILY A NEVOLAJTE KEDY SA VAŠA OBJEDNÁVKA VYBAVI ROBÍME ČO JE NAŠICH SILÁCH
5. Čím viac položiek v objednávke tým dlhšie trvá vybaviť, keď sa neustále dopĺňa a pod. Celý deň sa rieši len emaily a telefonáty a nestíhame robiť vaše objednávky.

Jogurtový prášok - ( 100 g )

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 2,58 € ( 2,15 € bez DPH )

Názov

Jogurtový prášok , INCI Yoghurt Powder

Informácie

Jogurtový prášok sa získava sušením a je vynikajúcim zdrojom vitamínov, proteínov a AHA kyselín. Má velmi nízky obsah tuku. výborný do koupelí a do krémov.

Využitie

Jogurtový prášok pokožku omladzuje a hydratuje, udržiava pleť zdravú a sviežu. Pôsobí podobne ako mlieko a môže byť použitý do kúpeľa, na ošetrenie tváre, telový peeling, do mydiel či ďalších produktov určených na starostlivosť o pleť. V maskách je výborný, môžete si z neho vyrobiť vynikajúcu hydratačnú masku, ktorá je prírodná a pleti prospešná. Môžete ho použiť samostatne, ale veľmi dobrý je aj s bielym ílom.

Krajina pôvodu

Nemecko

Skladovanie

Skladujte uzavreté na chladnom a suchom mieste.

UPOZORNENIE: