Ponuka

Novinky

OZNAM
Kvôli obrovskému návalu objednávok sme pozastavili predaj strategických komodít do doby, kým dobehneme staré objednávky, tiež z dôvodu, že ľudia neustále volajú a znemožňujú nám tým prácu. Za pochopenie ďakujem a, keď ani toto opatrenie nepomôže vypne sa telefón, kým sa nevybavia všetky staré objednávky.

1 DOBIERKY SÚ POVOLENÉ LEN PLATOBNOU KARTOU U KURIERA ( DAJTE DO POZNÁMKY ZAPLATIM KARTOU A NEMUSÍME VOLAŤ )
2 PREVODY FUNGUJÚ ŠTANDARDNE
3. RESPIRÁTORY NEBUDÚ
4. NEPÍŠTE EMAILY A NEVOLAJTE KEDY SA VAŠA OBJEDNÁVKA VYBAVI ROBÍME ČO JE NAŠICH SILÁCH
5. Čím viac položiek v objednávke tým dlhšie trvá vybaviť, keď sa neustále dopĺňa a pod. Celý deň sa rieši len emaily a telefonáty a nestíhame robiť vaše objednávky.

Kyselina hyalurónová - ( 1 g )

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 4,90 € ( 4,08 € bez DPH )

Názov

Kyselina hyalurónová , Hyaluronát sodný , Kyselina HA , INCI: Sodium hyaluronate

Informácie

Kyselina hyalurónová je látka, ktorú ľudské telo produkuje prirodzene a nachádza sa v mnohých jeho častiach, kde zastáva viaceré funkcie. V ľudskom tele sa nachádza približne 15 gramov kyseliny hyalurónovej, pričom veľká časť tohto množstva je obsiahnutá v koži. Okrem toho sa nachádza vo vlasoch, v kĺboch, vo výplni očnej guli či v ďalších častiach organizmu.

Využitie

Kyselina hyalurónová v kozmetických prípravkoch voľne preniká pokožkou a nesie so sebou aj iné účinné látky. Kozmetické prípravky hydratujú pleť – pleť pôsobí živšie, je hydratovaná a jemnejšia na dotyk.

Špecifikácia

INCI: Sodium hyaluronate
vysoká molekulová hmotnosť - biotechnická
Molekulová hmotnosť 1,5 - 2,0 MDa

Skladovanie

Skladujte uzavreté na chladnom a suchom mieste.

UPOZORNENIE: