Ponuka

Novinky

19.3.2019
Odteraz poštovné zadarmo nad 90 EUR za tovar do 40 kg balík.

11.2.2019
Zaviedli sme papierové tašky pri osobných odberoch, odteraz si môžete vybrať aj papierové ak nemáte radi plastové.

13.1.2019
Dáváme možnost ktorú postupne zaradíme aj do našej ponuky si vybrať kurierskú spoločnosť.
Pokial by ste mali výhradi posielať s GEIS vieme zabezpečiť aj s GLS prepravu. Stačí uviesť pri objednávke do poznámky, že prajete si posielať cez GLS.

31.5.2018
Akceptujeme emailové objednávky. Pri objednávke uviesť dodaciu adresu typ a množstvo tovaru a telefonický kontakt. Posielajte na obchod@pgchem.sk

1. Reklamácie:
posielajte na info@pgchem.sk predmet správy reklamácia. Následne kontaktujte nás telefonicky 0948 105 105. Aby sme vám spetne potvrdili, či sme prijali vašu reklamáciu. Obchodných podmienkách skontrolujte kategoriu reklamácie.

2. Zrušenie objednávky: posielajte emailom na obchod@pgchem.sk predmet správy zrusenie objednavky

3. Sťažnosť / Nespokojnosť:
ohláste prosím telefonicky na 0948 105 105 alebo mailom obchod@pgchem.sk

Olivové maslo - ( 100 g )

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 5,01 € ( 4,18 € bez DPH )

Názov

Olivové maslo

Informácie

Olivové maslo je vyrobené z olivového oleja získaného lisováním za studena a hydrogenovaného olivového oleja. Olej obsahuje esenciálne mastné kyseliny. Má vysoký obsah kyseliny olejovej, polyfenolov a vitamínov E a F.

Využitie

Olivové maslo má ochranné a upokojujúce účinky. Zabraňuje dehydratácii pokožky, obnovuje pružnosť, upokojuje a regeneruje pokožku. Je bohaté na prírodné antioxidanty – zabraňuje starnutiu kože. Ideálne pre citlivú, podráždenú a suchú pokožku, suché pery. Starostlivosť o suché a poškodené vlasy. Strie a jazvy. Vďaka dobrej roztierateľnosti je s obľubou využívané ako masážne maslo. Môže byť použité samostatne, alebo v zmesi s inými olejmi a maslami.

Skladovanie

Skladujte v uzavretej nádobe na chladnom a suchom mieste.

UPOZORNENIE: