Ponuka

Novinky

OZNAM
Kvôli obrovskému návalu objednávok sme pozastavili predaj strategických komodít do doby, kým dobehneme staré objednávky, tiež z dôvodu, že ľudia neustále volajú a znemožňujú nám tým prácu. Za pochopenie ďakujem a, keď ani toto opatrenie nepomôže vypne sa telefón, kým sa nevybavia všetky staré objednávky.

1 DOBIERKY SÚ POVOLENÉ LEN PLATOBNOU KARTOU U KURIERA ( DAJTE DO POZNÁMKY ZAPLATIM KARTOU A NEMUSÍME VOLAŤ )
2 PREVODY FUNGUJÚ ŠTANDARDNE
3. RESPIRÁTORY NEBUDÚ
4. NEPÍŠTE EMAILY A NEVOLAJTE KEDY SA VAŠA OBJEDNÁVKA VYBAVI ROBÍME ČO JE NAŠICH SILÁCH
5. Čím viac položiek v objednávke tým dlhšie trvá vybaviť, keď sa neustále dopĺňa a pod. Celý deň sa rieši len emaily a telefonáty a nestíhame robiť vaše objednávky.

Rastlinný keratín - ( 100 ml )

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 13,99 € ( 11,66 € bez DPH )

Názov

Rastlinný keratín , bylinný keratín , INCI: Hydrolyzed corn protein, Hydrolyzed wheat protein, Hydrolyzed soy protein, Leuconostoc / Radish root ferment filtrate, Lactobacillus, Cocos nucifera (Coconut) fruit extract

Informácie

Prírodný komplex hydrolyzovaných proteínov pochádzajúcich z kukurice, pšenice a sójových bôbov, ktoré môžu zosilniť moisterizačné a kondicionačné vlastnosti produktov. V starostlivosti o vlasy zvyšuje elasticitu a opravuje rozštiepené konce. Poskytuje vynikajúce filmotvorné a protizráždivé účinky, vďaka ktorým môžu vlasy a pokožka zostať zdravé a hydratované.

Špecifikácie

INCI: Hydrolyzed corn protein, Hydrolyzed wheat protein, Hydrolyzed soy protein, Leuconostoc / Radish root ferment filtrate, Lactobacillus, Cocos nucifera (Coconut) fruit extract
• odporúčané dávkovanie: 1 - 5%
• Vzhľad: jantárová tekutina
• vo vode rozpustná
• 100% biologická odbúrateľnosť, botanický pôvod
• kondicionuje vlasy a pokožku, intenzívne hydratačné účinky,
• všestranné zloženie (šampón, kondicionér, sprchový gél, pleťové vody, krémy)

Krajina pôvodu

Taliansko

Skladovanie

Skladujte uzavreté na chladnom a suchom mieste.

UPOZORNENIE: