Ponuka

Novinky

19.3.2019
Odteraz poštovné zadarmo nad 90 EUR za tovar do 40 kg balík.

11.2.2019
Zaviedli sme papierové tašky pri osobných odberoch, odteraz si môžete vybrať aj papierové ak nemáte radi plastové.

13.1.2019
Dáváme možnost ktorú postupne zaradíme aj do našej ponuky si vybrať kurierskú spoločnosť.
Pokial by ste mali výhradi posielať s GEIS vieme zabezpečiť aj s GLS prepravu. Stačí uviesť pri objednávke do poznámky, že prajete si posielať cez GLS.

31.5.2018
Akceptujeme emailové objednávky. Pri objednávke uviesť dodaciu adresu typ a množstvo tovaru a telefonický kontakt. Posielajte na obchod@pgchem.sk

1. Reklamácie:
posielajte na info@pgchem.sk predmet správy reklamácia. Následne kontaktujte nás telefonicky 0948 105 105. Aby sme vám spetne potvrdili, či sme prijali vašu reklamáciu. Obchodných podmienkách skontrolujte kategoriu reklamácie.

2. Zrušenie objednávky: posielajte emailom na obchod@pgchem.sk predmet správy zrusenie objednavky

3. Sťažnosť / Nespokojnosť:
ohláste prosím telefonicky na 0948 105 105 alebo mailom obchod@pgchem.sk

Cosgard - ( 100 ml )

Dostupnosť: Málo skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 7,75 € ( 6,46 € bez DPH )

Názov

Cosgard , Geogard® 221 , konzervant ,

Informácie

Cosgard (Geogard® 221) je konzervačný prostriedok na báze kyseliny dehydrooctovej (DHA) a benzylalkoholu a je celosvetovo uznávaný na použitie v kozmetických výrobkoch a výrobkoch osobnej starostlivosti. Cosgard (Geogard® 221) je ľahko rozpustný vo vode, transparentný, takmer bez zápachu a používa sa v rôznych výrobkoch. Prijateľná pre ECOCERT ako syntetická konzervačná látka v certifikovanej organickej a organickej kozmetike.

Využitie

Starostlivosť o vlasy: šampóny, kondicionéry, kondicionéry, starostlivosť o pleť a tekuté mydlá, sprchové gély, pleťové vody na citlivú pokožku, detské obrúsky, zvlhčovače a studené krémy. Detské predmety: Mierne šampóny, vlasové prípravky, perličkové kúpele, detské obrúsky a utierky. Produkty Sun: opaľovacie krémy a krémy.
Cosgard (Geogard® 221) sa zvyčajne používa v množstve 0,2 až 0,8% v prípravkoch na opláchnutie aj na oplachovanie ako nákladovo efektívna alternatíva konzervácie.

Špecifikácia

INCI: Benzyl alcohol, Dehydroacetic acid, Water.
Forma: kvapalina
Farba: žltá
Zloženie: Benzylalkohol 85-89% , Kyselina dehydrooctová 7,7-8,3% , Voda 4%

Krajina pôvodu

EU

Skladovanie

Neukladajte výrobok v teple alebo na priamom slnku. Uchovávajte nádobu tesne uzavretú. Udržujte v suchom, chladnom a dobre vetranom mieste.

UPOZORNENIE:

Výstražné slovo: Pozor
H302: Škodlivý po požití.
H332: Škodlivý pri vdýchnutí.
P261: Zabráňte vdychovaniu prachu/dymu/plynu/hmly/pár/aerosólov.
P301+P312: PO POŽITÍ: ak máte zdravotné problémy, okamžite volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára
.