Ponuka

Novinky

13.1.2019
Pokial vám nevyhovuje doručenie kurierom, spúštame posielanie balíkov aj cez GEIS POINT, stačí uviesť, pri objednávke do poznámky, mesto a výdajne miesto. Takto si môžete vybrať balík kedy vám to vyhovuje. https://www.baliky.sk/ na tejto stránke máte uvedené výdajné miesta kde sú k dispozícií.

13.1.2019

Dáváme možnost ktorú postupne zaradíme aj do našej ponuky si vybrať kurierskú spoločnosť.
Pokial by ste mali výhradi posielať s GEIS vieme zabezpečiť aj s GLS prepravu. Stačí uviesť pri objednávke do poznámky, že prajete si posielať cez GLS.

31.5.2018
Akceptujeme emailové objednávky. Pri objednávke uviesť dodaciu adresu typ a množstvo tovaru a telefonický kontakt. Posielajte na obchod@pgchem.sk

1. Reklamácie:
posielajte na info@pgchem.sk predmet správy reklamácia. Následne kontaktujte nás telefonicky 0948 105 105. Aby sme vám spetne potvrdili, či sme prijali vašu reklamáciu. Obchodných podmienkách skontrolujte kategoriu reklamácie.

2. Zrušenie objednávky: posielajte emailom na obchod@pgchem.sk predmet správy zrusenie objednavky

3. Sťažnosť / Nespokojnosť: ohláste prosím telefonicky na 0948 105 105 alebo mailom obchod@pgchem.sk

Makadamové maslo - ( 100 g )

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 6,81 € ( 5,68 € bez DPH )

Názov

Makadamové maslo, makadam, maslo


INCI

Macadamia ternifolia seed oil and hydrogenated vegetable oil

Výroba

Makadamové maslo sa vyrába dehydratáciou z makadamového orechového oleja a rastlinných olejov, ktoré je možné získať z orechov a zo semien. Makadamové maslo je vysoko kvalitný výrobok starostlivosti.

Využitie

Je vhodné na ošetrenie suchých a nečistých pokožiek. Koža je dodávaná s živinami, stáva sa pružná a jemná. Vďaka mastnému účinku sa macadamové maslo používa aj v starostlivosti o pery. Počas tehotenstva môže zabrániť vzniku strií. Macadamové maslo sa odporúča pre suché, krehké a poškodené vlasy. Maslovitá konzistencia je ideálnou zložkou na výrobu telových mliečnych roztokov, mydiel a krémov.

 

UPOZORNENIE: