+421 948 103 105
sk
en
hu
sk
en
hu

Ponuka

Novinky

Z dôvodu veľkého množstva
objednávok prosíme o trpezlivosť
pri vybavovaní vašich objednávok.

Mydlová hmota Crystal s kozím mliekom - ( 1 kg )

Dostupnosť: Nedostupné
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 6,37 € ( 5,31 € bez DPH )

Názov

Mydlová hmota crystal s kozím mliekom , Mydlový základ , Mydlo na domáce spracovanie

Informácie

Mydlová hmota s kozím mliekom je vyrobená na rastlinnej báze s vysokým obsahom glycerínu. Je to nepriehľadná hmota bielej farby s neutrálnou vôňou. Vyrobená spoločnosťou Stephenson Personal Care.
Kozie mlieko má prirodzene vysoký obsah vitamínov a minerálov a bohaté na maslové tuky, vďaka ktorým je perfektným hydratačným prostriedkom. Vitamín E, ktorý je najlepším priateľom pokožky, sa nachádza v hojnosti. Nepridávajú sa žiadne farby ani vône. Krémová hladká textúra, ktorá je skvelým hydratačným krémom a vyživuje pokožku.

Využitie

Mydlová hmota slúži na domácu výrobu kozmetiky a mydiel. Je určená na ďalšie spracovanie: po miernom zohriatí (napr. v mikrovlnnej rúre) sa roztopí, môžete pridať farby a vône, prípadne aj bylinky a odliať mydielko do foriem. Vhodné na výrobu nepriehľadných mydiel.

Špecifikácie

Zloženie INCI: Aqua, Glycerin, Sodium Stearate, Sorbitol, Sodium Laurate, Goats Milk, Propylene Glycol, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Sodium Lauryl Sulfate, Titanium Dioxide, Stearic Acid, Lauric Acid, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate
Vzhľad: Biela pevná látka pri teplote 25°C
Obsah vody: 24 až 28%
FFA: 0,3-0,5%

Krajina pôvodu

Veľká Británia

Skladovanie

Skladujte uzavreté na chladnom, suchom a dobre vetranom mieste.

UPOZORNENIE: