Ponuka

Novinky

OZNAM
Kvôli obrovskému návalu objednávok sme pozastavili predaj strategických komodít do doby, kým dobehneme staré objednávky, tiež z dôvodu, že ľudia neustále volajú a znemožňujú nám tým prácu. Za pochopenie ďakujem a, keď ani toto opatrenie nepomôže vypne sa telefón, kým sa nevybavia všetky staré objednávky.

1 DOBIERKY SÚ POVOLENÉ LEN PLATOBNOU KARTOU U KURIERA ( DAJTE DO POZNÁMKY ZAPLATIM KARTOU A NEMUSÍME VOLAŤ )
2 PREVODY FUNGUJÚ ŠTANDARDNE
3. RESPIRÁTORY NEBUDÚ
4. NEPÍŠTE EMAILY A NEVOLAJTE KEDY SA VAŠA OBJEDNÁVKA VYBAVI ROBÍME ČO JE NAŠICH SILÁCH
5. Čím viac položiek v objednávke tým dlhšie trvá vybaviť, keď sa neustále dopĺňa a pod. Celý deň sa rieši len emaily a telefonáty a nestíhame robiť vaše objednávky.

Bambucké maslo, rafinované - ( 100 g )

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 1,80 € ( 1,50 € bez DPH )
Množstvo Zľava
10 ks a viac 15%
15 ks a viac 20%
20 ks a viac 25%

Názov

Bambucké maslo , rafinované

Informácie

Bambucké maslo je tuk žltej až slonovinovej farby, ktorý sa získava z orechov Bambuckého stromu (Vitellaria paradoxa), ktorý sa pestuje v Sudáne rovnako ako v západnej Afrike (Ghana, Nigéria a Mali). Je to triacylglycerol, zložený najmä z kyseliny stearovej a kyseliny olejovej.

Využitie

Používa sa najmä v kozmetike ako súčasť mnohých kozmetických výrobkov (lesky na pery, hydratačné krémy a emulzie, vlasové balzamy, kondicionéry, atď.). Obľúbené je aj pri výrobe mydiel, keďže obsahuje čistiace zložky. Keďže má bambucké maslo protizápalové, zvláčňujúce a zvlhčujúce vlastnosti, je častou prísadou liečivých mastí. Má tiež schopnosť absorbovať ultrafialové žiarenie a preto sa používa aj ako slabší opaľovací krém. Je obľúbené aj ako kadernícky vosk. Vlasom dodáva lesk a hydratáciu, čím zlepšuje ich kvalitu a vzhľad.

Špecifikácie

INCI meno: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
CAS číslo: 194043-92-0
Index lomu (40°C): 1.455-1.470
Číslo kyslosti 1.5
Jódové číslo: 48-73
Bod topenia: 28-42°C

Krajina pôvodu

Sudán, Západná Afrika (Ghana, Nigéria, Mali)

Skladovanie

Uchovávajte v tesne uzavretej nádobe, na chladnom a suchom mieste.

UPOZORNENIE: