Ponuka

Novinky

OZNAM
Kvôli obrovskému návalu objednávok sme pozastavili predaj strategických komodít do doby, kým dobehneme staré objednávky, tiež z dôvodu, že ľudia neustále volajú a znemožňujú nám tým prácu. Za pochopenie ďakujem a, keď ani toto opatrenie nepomôže vypne sa telefón, kým sa nevybavia všetky staré objednávky.

1 DOBIERKY SÚ POVOLENÉ LEN PLATOBNOU KARTOU U KURIERA ( DAJTE DO POZNÁMKY ZAPLATIM KARTOU A NEMUSÍME VOLAŤ )
2 PREVODY FUNGUJÚ ŠTANDARDNE
3. RESPIRÁTORY NEBUDÚ
4. NEPÍŠTE EMAILY A NEVOLAJTE KEDY SA VAŠA OBJEDNÁVKA VYBAVI ROBÍME ČO JE NAŠICH SILÁCH
5. Čím viac položiek v objednávke tým dlhšie trvá vybaviť, keď sa neustále dopĺňa a pod. Celý deň sa rieši len emaily a telefonáty a nestíhame robiť vaše objednávky.

Čierny íl, montmorillonit, SF - ( 500 g )

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 23,85 € ( 19,88 € bez DPH )

Názov

Čierny íl , Montmorillonit , INCI: Montmorillonite, C.I.77499 (black clay)

Informácie

Hlina, tiež nazývaná minerálna zemina, je bohatá na stopové a základné minerály, ktoré sa môžu líšiť v závislosti od pestovateľskej plochy. Má svoj pôvod v dobe ľadovej a dlho sa používa ako produkt v starostlivosti o krásu. Zložkami hliny na starostlivosť o pokožku sú v podstate selén, zinok, železo, horčík a oxid kremičitý. Prírodný kozmetický prípravok čistí a detoxikuje pokožku. Pri výrobe mydla sa môže spracovať ako prírodné farbivo a ako prísada do starostlivosti.

Využitie

Čierna hlina, tiež nazývaná kozmetická hlina, je bohatá na minerály, ako napr. Horčík, draslík, zinok a kremík. Čierna hlina zlepšuje pružnosť a pevnosť pokožky a zabraňuje možnému poškodeniu vlasov. Má liečivé a regeneračné vlastnosti a bežne sa používa na liečbu zápalu, napätia a celulitídy. Je ideálny na výrobu kozmetických výrobkov, ako sú masky na tvár, peelingy, krémy a výrobky na starostlivosť o vlasy.

Špecifikácia

Vzhľad: hnedý prášok
Zloženie:
SiO2 - 52,12 %
Al2O3 - 16,65 %
Fe2O3 - 5,65 %
TiO2 - 0,59 %
CaO - 2,41 %
MgO - 2,17 %
Na2O - 0,05 %
K2O - 2,07 %

Krajina pôvodu

Francúzsko

Skladovanie

Skladujte uzavreté na chladnom a suchom mieste.

UPOZORNENIE: