Ponuka

Novinky

19.3.2019
Odteraz poštovné zadarmo nad 90 EUR za tovar do 40 kg balík.

11.2.2019

Zaviedli sme papierové tašky pri osobných odberoch, odteraz si môžete vybrať aj papierové ak nemáte radi plastové.

13.1.2019

Dáváme možnost ktorú postupne zaradíme aj do našej ponuky si vybrať kurierskú spoločnosť.
Pokial by ste mali výhradi posielať s GEIS vieme zabezpečiť aj s GLS prepravu. Stačí uviesť pri objednávke do poznámky, že prajete si posielať cez GLS.

31.5.2018

Akceptujeme emailové objednávky. Pri objednávke uviesť dodaciu adresu typ a množstvo tovaru a telefonický kontakt. Posielajte na obchod@pgchem.sk

1. Reklamácie:

posielajte na info@pgchem.sk predmet správy reklamácia. Následne kontaktujte nás telefonicky 0948 105 105. Aby sme vám spetne potvrdili, či sme prijali vašu reklamáciu. Obchodných podmienkách skontrolujte kategoriu reklamácie.

2. Zrušenie objednávky: posielajte emailom na obchod@pgchem.sk predmet správy zrusenie objednavky

3. Sťažnosť / Nespokojnosť: ohláste prosím telefonicky na 0948 105 105 alebo mailom obchod@pgchem.sk

Cygnetic rukoväť ®

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 47,30 € ( 39,42 € bez DPH )

Názov

Cygnetic rukoväť , 1 ks

Informácie

Unikátna rukoväť Cygnetic ® je navrhnutá tak, aby pomohla sestre OR bezpečne a ľahko pripevniť a odstrániť čepeľ pred, počas a po zákroku. Zdvihnutím páky do zvislej polohy sa hlavné telo posúva späť, čo umožňuje jednoduché umiestnenie čepele do rukoväte. Páku je potom možné zatlačiť späť smerom k hlavnému telu držadla, až kým nezaklapne počuteľným cvaknutím. Čepeľ je teraz pevne zaistená v pracovnej polohe.

Ak je čepeľ pripravená na zmenu alebo za účelom likvidácie konečnej kontaminovanej ostrej látky po ukončení postupu, vyššie uvedený postup obráťte. Akonáhle je páčka späť vo zvislej polohe a čepeľ je odomknutá, môže byť spadnutá bez ďalšej manipulácie do vhodného pultu ostrých predmetov alebo škatule.

Rukoväť môže byť teraz poslaná do oddelenia dekontaminačných služieb s ostatnými nástrojmi, kde môže byť na ďalšie čistenie odobraná na tri komponenty a znovu zložená na účely sterilizácie pred ďalším postupom. 

UPOZORNENIE: