Ponuka

Novinky

OZNAM
Kvôli obrovskému návalu objednávok sme pozastavili predaj strategických komodít do doby, kým dobehneme staré objednávky, tiež z dôvodu, že ľudia neustále volajú a znemožňujú nám tým prácu. Za pochopenie ďakujem a, keď ani toto opatrenie nepomôže vypne sa telefón, kým sa nevybavia všetky staré objednávky.

1 DOBIERKY SÚ POVOLENÉ LEN PLATOBNOU KARTOU U KURIERA ( DAJTE DO POZNÁMKY ZAPLATIM KARTOU A NEMUSÍME VOLAŤ )
2 PREVODY FUNGUJÚ ŠTANDARDNE
3. RESPIRÁTORY NEBUDÚ
4. NEPÍŠTE EMAILY A NEVOLAJTE KEDY SA VAŠA OBJEDNÁVKA VYBAVI ROBÍME ČO JE NAŠICH SILÁCH
5. Čím viac položiek v objednávke tým dlhšie trvá vybaviť, keď sa neustále dopĺňa a pod. Celý deň sa rieši len emaily a telefonáty a nestíhame robiť vaše objednávky.

Cygnetic rukoväť ®

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 47,30 € ( 39,42 € bez DPH )

Názov

Cygnetic rukoväť , 1 ks

Informácie

Unikátna rukoväť Cygnetic ® je navrhnutá tak, aby pomohla sestre OR bezpečne a ľahko pripevniť a odstrániť čepeľ pred, počas a po zákroku. Zdvihnutím páky do zvislej polohy sa hlavné telo posúva späť, čo umožňuje jednoduché umiestnenie čepele do rukoväte. Páku je potom možné zatlačiť späť smerom k hlavnému telu držadla, až kým nezaklapne počuteľným cvaknutím. Čepeľ je teraz pevne zaistená v pracovnej polohe.

Ak je čepeľ pripravená na zmenu alebo za účelom likvidácie konečnej kontaminovanej ostrej látky po ukončení postupu, vyššie uvedený postup obráťte. Akonáhle je páčka späť vo zvislej polohe a čepeľ je odomknutá, môže byť spadnutá bez ďalšej manipulácie do vhodného pultu ostrých predmetov alebo škatule.

Rukoväť môže byť teraz poslaná do oddelenia dekontaminačných služieb s ostatnými nástrojmi, kde môže byť na ďalšie čistenie odobraná na tri komponenty a znovu zložená na účely sterilizácie pred ďalším postupom. 

UPOZORNENIE: