Ponuka

Novinky

OZNAM
Kvôli obrovskému návalu objednávok sme pozastavili predaj strategických komodít do doby, kým dobehneme staré objednávky, tiež z dôvodu, že ľudia neustále volajú a znemožňujú nám tým prácu. Za pochopenie ďakujem a, keď ani toto opatrenie nepomôže vypne sa telefón, kým sa nevybavia všetky staré objednávky.

1 DOBIERKY SÚ POVOLENÉ LEN PLATOBNOU KARTOU U KURIERA ( DAJTE DO POZNÁMKY ZAPLATIM KARTOU A NEMUSÍME VOLAŤ )
2 PREVODY FUNGUJÚ ŠTANDARDNE
3. RESPIRÁTORY NEBUDÚ
4. NEPÍŠTE EMAILY A NEVOLAJTE KEDY SA VAŠA OBJEDNÁVKA VYBAVI ROBÍME ČO JE NAŠICH SILÁCH
5. Čím viac položiek v objednávke tým dlhšie trvá vybaviť, keď sa neustále dopĺňa a pod. Celý deň sa rieši len emaily a telefonáty a nestíhame robiť vaše objednávky.

Skalpelová čepieľka č. 10 - 1 ks

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 0,18 € ( 0,15 € bez DPH )
Množstvo Zľava
100 ks a viac 2%
1000 ks a viac 5%
2000 ks a viac 10%

Názov

Skalpelová čepielka č. 10 , Uhlíková oceš , sterilná , Swann Morton - 1 ks

Využitie

Používa sa všeobecne na vytváranie rôznych veľkostí rezov do kože a svalov. Vhodná i pre modelárov. Číslo 10 sa často používa v špecializovaných chirurgických zákrokoch, ako napríklad na odoberanie radiálnej artérie pri operácii bypassu koronárnej artérie, otváranie priedušiek počas hrudnej chirurgie, rezy maternice v reze C a na opravu prietržovej hernie.

Informácie

Čepeľ č. 10 so zakrivenou reznou hranou je jedným z tradičnejších tvarov čepele. Sterilná chirurgická čepeľ anglickej značky Swann Morton z uhlíkovej ocele je balená s jednoduchým odlepením v kovovej fólii.
Č. 10 sa hodí pre rukoväte 3, 3L, 3 graduované, 5B, 7, 9 a B3.

UPOZORNENIE: