Ponuka

Novinky

OZNAM
Kvôli obrovskému návalu objednávok sme pozastavili predaj strategických komodít do doby, kým dobehneme staré objednávky, tiež z dôvodu, že ľudia neustále volajú a znemožňujú nám tým prácu. Za pochopenie ďakujem a, keď ani toto opatrenie nepomôže vypne sa telefón, kým sa nevybavia všetky staré objednávky.

1 DOBIERKY SÚ POVOLENÉ LEN PLATOBNOU KARTOU U KURIERA ( DAJTE DO POZNÁMKY ZAPLATIM KARTOU A NEMUSÍME VOLAŤ )
2 PREVODY FUNGUJÚ ŠTANDARDNE
3. RESPIRÁTORY NEBUDÚ
4. NEPÍŠTE EMAILY A NEVOLAJTE KEDY SA VAŠA OBJEDNÁVKA VYBAVI ROBÍME ČO JE NAŠICH SILÁCH
5. Čím viac položiek v objednávke tým dlhšie trvá vybaviť, keď sa neustále dopĺňa a pod. Celý deň sa rieši len emaily a telefonáty a nestíhame robiť vaše objednávky.

Konopný olej, rafinovaný - ( 100 ml )

Dostupnosť: Nedostupné
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 2,60 € ( 2,17 € bez DPH )

Názov

Konopný olej , Konope siata , Cannabis sativa

Informácie

Konopný olej obsahuje najviac tzv. "PUFA" zo všetkých rastlinných olejov, až 80% polynenasýtených mastných kyselín OMEGA-3 a OMEGA-6, žiadny cholesterol alebo škodlivé trans - mastné kyseliny.

Využitie

Pomáha zabraňovať strate vlhkosti a je tiež účinný v boji proti vráskam. Konopný olej nezanecháva na pokožke mastný film, výborne sa vstrebáva a je ideálny pre mastnú a aknóznu pleť (najmä vďaka vysokému obsahu kyseliny linolovej). Ocení ho však aj suchá a popraskaná pokožka, skvele pomáha hydratovať pokožku a zabraňuje strate vlhkosti. Tiež sa využíva na výrobu mydiel, telových prípravkov, šľahaných masiel, balzamov na pery a vlasových produktov.

Skladovanie

Skladujte uzavreté na chladnom a suchom mieste.

UPOZORNENIE: