Ponuka

Novinky

OZNAM
Kvôli obrovskému návalu objednávok sme pozastavili predaj strategických komodít do doby, kým dobehneme staré objednávky, tiež z dôvodu, že ľudia neustále volajú a znemožňujú nám tým prácu. Za pochopenie ďakujem a, keď ani toto opatrenie nepomôže vypne sa telefón, kým sa nevybavia všetky staré objednávky.

1 DOBIERKY SÚ POVOLENÉ LEN PLATOBNOU KARTOU U KURIERA ( DAJTE DO POZNÁMKY ZAPLATIM KARTOU A NEMUSÍME VOLAŤ )
2 PREVODY FUNGUJÚ ŠTANDARDNE
3. RESPIRÁTORY NEBUDÚ
4. NEPÍŠTE EMAILY A NEVOLAJTE KEDY SA VAŠA OBJEDNÁVKA VYBAVI ROBÍME ČO JE NAŠICH SILÁCH
5. Čím viac položiek v objednávke tým dlhšie trvá vybaviť, keď sa neustále dopĺňa a pod. Celý deň sa rieši len emaily a telefonáty a nestíhame robiť vaše objednávky.

Marocký íl, SF - ( 1 kg )

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 22,00 € ( 18,33 € bez DPH )

Názov

Marocký íl , Lávová hlina , INCI: Montmorillonite (french lava clay)

Informácie

Hlina, tiež nazývaná minerálna zemina, je bohatá na stopové a základné minerály, ktoré sa môžu líšiť v závislosti od pestovateľskej plochy. Má svoj pôvod v dobe ľadovej a dlho sa používa ako produkt v starostlivosti o krásu. Zložkami hliny na starostlivosť o pokožku sú v podstate selén, zinok, železo, horčík a oxid kremičitý. Prírodný kozmetický prípravok čistí a detoxikuje pokožku. Pri výrobe mydla sa môže spracovať ako prírodné farbivo a ako prísada do starostlivosti.

Využitie

Lávová zemina reguluje nadbytočný mazu a redukuje mastnú pokožku hlavy. Odstraňuje nečistoty na tvári a na tele. Je to 100% čistý čistiaci prostriedok na vlasy (na umývanie) a na telo (sprchovanie). Lávová zemina je prírodnou alternatívou k šampónom alebo sprchou, úplne bez povrchovo aktívnych látok. Je pH neutrálne a vegánske.
Aplikácia: Lávovú pôdu zmiešajte s vodou v nádobe. Potom namočte celé mokré telo a / alebo vlasy výslednou jemnou kašou a opláchnite ich veľkým množstvom vody.

Špecifikácie

Vzhľad: Jemný prášok
Farba: Béžová až hnedá
Vôňa: Bez vône
Relatívna hustota: 0,5 – 0,7
Rozpustnosť: Vo vode nerozpustný
pH: 8,0 – 9,5

Krajina pôvodu

Maroko

Skladovanie

Skladujte uzavreté na chladnom a suchom mieste.

UPOZORNENIE: