Ponuka

Novinky

OZNAM
Kvôli obrovskému návalu objednávok sme pozastavili predaj strategických komodít do doby, kým dobehneme staré objednávky, tiež z dôvodu, že ľudia neustále volajú a znemožňujú nám tým prácu. Za pochopenie ďakujem a, keď ani toto opatrenie nepomôže vypne sa telefón, kým sa nevybavia všetky staré objednávky.

1 DOBIERKY SÚ POVOLENÉ LEN PLATOBNOU KARTOU U KURIERA ( DAJTE DO POZNÁMKY ZAPLATIM KARTOU A NEMUSÍME VOLAŤ )
2 PREVODY FUNGUJÚ ŠTANDARDNE
3. RESPIRÁTORY NEBUDÚ
4. NEPÍŠTE EMAILY A NEVOLAJTE KEDY SA VAŠA OBJEDNÁVKA VYBAVI ROBÍME ČO JE NAŠICH SILÁCH
5. Čím viac položiek v objednávke tým dlhšie trvá vybaviť, keď sa neustále dopĺňa a pod. Celý deň sa rieši len emaily a telefonáty a nestíhame robiť vaše objednávky.

Mydlová hmota s kozím mliekom - ( 1 kg )

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 6,56 € ( 5,47 € bez DPH )

Názov

Mydlová hmota crystal s kozím mliekom , Mydlový základ , Mydlo na domáce spracovanie

Informácie

Mydlová hmota s kozím mliekom je vyrobená na rastlinnej báze s vysokým obsahom glycerínu. Je to nepriehľadná hmota bielej farby s neutrálnou vôňou. Vyrobená spoločnosťou Stephenson Personal Care.
Kozie mlieko má prirodzene vysoký obsah vitamínov a minerálov a bohaté na maslové tuky, vďaka ktorým je perfektným hydratačným prostriedkom. Vitamín E, ktorý je najlepším priateľom pokožky, sa nachádza v hojnosti. Nepridávajú sa žiadne farby ani vône. Krémová hladká textúra, ktorá je skvelým hydratačným krémom a vyživuje pokožku.

Využitie

Mydlová hmota slúži na domácu výrobu kozmetiky a mydiel. Je určená na ďalšie spracovanie: po miernom zohriatí (napr. v mikrovlnnej rúre) sa roztopí, môžete pridať farby a vône, prípadne aj bylinky a odliať mydielko do foriem. Vhodné na výrobu nepriehľadných mydiel.

Špecifikácie

Zloženie INCI: Aqua, Glycerin, Sodium Stearate, Sorbitol, Sodium Laurate, Goats Milk, Propylene Glycol, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Sodium Lauryl Sulfate, Titanium Dioxide, Stearic Acid, Lauric Acid, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate
Vzhľad: Biela pevná látka pri teplote 25°C
Obsah vody: 24 až 28%
FFA: 0,3-0,5%

Krajina pôvodu

Veľká Británia

Skladovanie

Skladujte uzavreté na chladnom, suchom a dobre vetranom mieste.

UPOZORNENIE: