Ponuka

Novinky

19.3.2019
Odteraz poštovné zadarmo nad 90 EUR za tovar do 40 kg balík.

11.2.2019

Zaviedli sme papierové tašky pri osobných odberoch, odteraz si môžete vybrať aj papierové ak nemáte radi plastové.

13.1.2019

Dáváme možnost ktorú postupne zaradíme aj do našej ponuky si vybrať kurierskú spoločnosť.
Pokial by ste mali výhradi posielať s GEIS vieme zabezpečiť aj s GLS prepravu. Stačí uviesť pri objednávke do poznámky, že prajete si posielať cez GLS.

31.5.2018

Akceptujeme emailové objednávky. Pri objednávke uviesť dodaciu adresu typ a množstvo tovaru a telefonický kontakt. Posielajte na obchod@pgchem.sk

1. Reklamácie:

posielajte na info@pgchem.sk predmet správy reklamácia. Následne kontaktujte nás telefonicky 0948 105 105. Aby sme vám spetne potvrdili, či sme prijali vašu reklamáciu. Obchodných podmienkách skontrolujte kategoriu reklamácie.

2. Zrušenie objednávky: posielajte emailom na obchod@pgchem.sk predmet správy zrusenie objednavky

3. Sťažnosť / Nespokojnosť: ohláste prosím telefonicky na 0948 105 105 alebo mailom obchod@pgchem.sk

Mydlová hmota s kozím mliekom - ( 1 kg )

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 6,56 € ( 5,47 € bez DPH )

Názov

Mydlová hmota crystal s kozím mliekom , Mydlový základ , Mydlo na domáce spracovanie

Informácie

Mydlová hmota s kozím mliekom je vyrobená na rastlinnej báze s vysokým obsahom glycerínu. Je to nepriehľadná hmota bielej farby s neutrálnou vôňou. Vyrobená spoločnosťou Stephenson Personal Care.
Kozie mlieko má prirodzene vysoký obsah vitamínov a minerálov a bohaté na maslové tuky, vďaka ktorým je perfektným hydratačným prostriedkom. Vitamín E, ktorý je najlepším priateľom pokožky, sa nachádza v hojnosti. Nepridávajú sa žiadne farby ani vône. Krémová hladká textúra, ktorá je skvelým hydratačným krémom a vyživuje pokožku.

Využitie

Mydlová hmota slúži na domácu výrobu kozmetiky a mydiel. Je určená na ďalšie spracovanie: po miernom zohriatí (napr. v mikrovlnnej rúre) sa roztopí, môžete pridať farby a vône, prípadne aj bylinky a odliať mydielko do foriem. Vhodné na výrobu nepriehľadných mydiel.

Špecifikácie

Zloženie INCI: Aqua, Glycerin, Sodium Stearate, Sorbitol, Sodium Laurate, Goats Milk, Propylene Glycol, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Sodium Lauryl Sulfate, Titanium Dioxide, Stearic Acid, Lauric Acid, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate
Vzhľad: Biela pevná látka pri teplote 25°C
Obsah vody: 24 až 28%
FFA: 0,3-0,5%

Krajina pôvodu

Veľká Británia

Skladovanie

Skladujte uzavreté na chladnom, suchom a dobre vetranom mieste.

UPOZORNENIE: