Ponuka

Novinky

OZNAM
Kvôli obrovskému návalu objednávok sme pozastavili predaj strategických komodít do doby, kým dobehneme staré objednávky, tiež z dôvodu, že ľudia neustále volajú a znemožňujú nám tým prácu. Za pochopenie ďakujem a, keď ani toto opatrenie nepomôže vypne sa telefón, kým sa nevybavia všetky staré objednávky.

1 DOBIERKY SÚ POVOLENÉ LEN PLATOBNOU KARTOU U KURIERA ( DAJTE DO POZNÁMKY ZAPLATIM KARTOU A NEMUSÍME VOLAŤ )
2 PREVODY FUNGUJÚ ŠTANDARDNE
3. RESPIRÁTORY NEBUDÚ
4. NEPÍŠTE EMAILY A NEVOLAJTE KEDY SA VAŠA OBJEDNÁVKA VYBAVI ROBÍME ČO JE NAŠICH SILÁCH
5. Čím viac položiek v objednávke tým dlhšie trvá vybaviť, keď sa neustále dopĺňa a pod. Celý deň sa rieši len emaily a telefonáty a nestíhame robiť vaše objednávky.

Skalpelová čepieľka č. 14 - 1 ks

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 0,18 € ( 0,15 € bez DPH )

Názov

Skalpelová čepielka č. 14 , uhlíková oceľ , sterilná , Swann Morton - 1 ks

Využitie

Číslo 14 sa môže používať v estetických postupoch, ako je napríklad "Dermaplaning", ktorý pomáha "zjemniť" vrchné vrstvy pokožky pomocou metódy kontrolovaného chirurgického škrabania, ktoré odlupuje epidermu. Dopĺňajú ho menšie zaoblené 10R „maslové čepele“.
Dermaplanovanie sa môže uskutočňovať na malých plochách kože alebo na celej tvári a môže sa používať samostatne alebo v spojení s inými postupmi, ako je chemická šupka, mikrodermabrázia alebo žiarenie pulzným svetlom (FPL). Dermaplanovanie, ak sa vykonáva pred inými ošetreniami, môže odstrániť „broskyňový chmeľ“, ktorý môže zachytiť nadbytočné nečistoty a olej.

Informácie

Chirurgická uhlíková čepeľ anglickej značky Swann Morton. Čepele sú balené jednotlivo v sterilných fóliových baleniach.
Vhodný pre rukoväte 3, 3L, 3 graduované, 5B, 7, 9, B3 a B3L.

UPOZORNENIE: