Ponuka

Novinky

OZNAM
Kvôli obrovskému návalu objednávok sme pozastavili predaj strategických komodít do doby, kým dobehneme staré objednávky, tiež z dôvodu, že ľudia neustále volajú a znemožňujú nám tým prácu. Za pochopenie ďakujem a, keď ani toto opatrenie nepomôže vypne sa telefón, kým sa nevybavia všetky staré objednávky.

1 DOBIERKY SÚ POVOLENÉ LEN PLATOBNOU KARTOU U KURIERA ( DAJTE DO POZNÁMKY ZAPLATIM KARTOU A NEMUSÍME VOLAŤ )
2 PREVODY FUNGUJÚ ŠTANDARDNE
3. RESPIRÁTORY NEBUDÚ
4. NEPÍŠTE EMAILY A NEVOLAJTE KEDY SA VAŠA OBJEDNÁVKA VYBAVI ROBÍME ČO JE NAŠICH SILÁCH
5. Čím viac položiek v objednávke tým dlhšie trvá vybaviť, keď sa neustále dopĺňa a pod. Celý deň sa rieši len emaily a telefonáty a nestíhame robiť vaše objednávky.

Prášok železný, FeSi1416 - ( 250 g )

Dostupnosť: Nedostupné
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 2,60 € ( 2,17 € bez DPH )
Množstvo Zľava
3 ks a viac 5%
10 ks a viac 10%

Názov

Železný prášok

Informácie

Nátery je možné v prípade potreby vykonať vo viacerých vrstvách, tým zvýšiť obsah železného prášku na stene a prípadne aj zlepšiť magnetickú priľnavosť. Odporúčame používať silné neodymové magnety, bežné feritové a pod.

Využitie

Vhodný na pokusy s magnetmi, ukážku magnetických siločiar, na výrobu magnetických náterov, ako redukčné činidlo, katalyzátor pri organických syntézach, metalurgie železa a zliatin, rozdružovanie minerálnych rúd, príprava stavebných hmôt, separácia hmôt a pod. Pri výrobe magnetických farieb na stenu, stačí zmiešať tento prášok s akrylovou farbou alebo lakom (je vodou riediteľný, nepáchne) a naniesť na požadované miesto.

Špecifikácie

Prášok je korózii vzdorný a magnetický.
Sypná hustota: 2,7 - 3,3 g/cm3

Skladovanie

Skladujte v uzavretej nádobe na chladnom a suchom mieste.

UPOZORNENIE:

Ide o horľavú látku.Symbol:F.