Ponuka

Novinky

19.3.2019
Odteraz poštovné zadarmo nad 90 EUR za tovar do 40 kg balík.

11.2.2019
Zaviedli sme papierové tašky pri osobných odberoch, odteraz si môžete vybrať aj papierové ak nemáte radi plastové.

13.1.2019
Dáváme možnost ktorú postupne zaradíme aj do našej ponuky si vybrať kurierskú spoločnosť.
Pokial by ste mali výhradi posielať s GEIS vieme zabezpečiť aj s GLS prepravu. Stačí uviesť pri objednávke do poznámky, že prajete si posielať cez GLS.

31.5.2018
Akceptujeme emailové objednávky. Pri objednávke uviesť dodaciu adresu typ a množstvo tovaru a telefonický kontakt. Posielajte na obchod@pgchem.sk

1. Reklamácie:
posielajte na info@pgchem.sk predmet správy reklamácia. Následne kontaktujte nás telefonicky 0948 105 105. Aby sme vám spetne potvrdili, či sme prijali vašu reklamáciu. Obchodných podmienkách skontrolujte kategoriu reklamácie.

2. Zrušenie objednávky: posielajte emailom na obchod@pgchem.sk predmet správy zrusenie objednavky

3. Sťažnosť / Nespokojnosť:
ohláste prosím telefonicky na 0948 105 105 alebo mailom obchod@pgchem.sk

Ostropestrecový olej, krmný - ( 5 l )

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 19,00 € ( 15,83 € bez DPH )

Názov

Ostropestrecový olej - ( 5 l )

Využitie

Vhodný na prípravu kozmetiky, krémov, mydiel.

Informácie

Olej obsahuje extrakt zo semien pestreca mariánskeho (Silybum marianum). Pestrec mariánsky sa roky úspešne používa pri problémoch s trávením, ochoreniach pečene a žlčníka a ako aj ochrana pečene pred rôznymi toxickými látkami. Pestrec regeneruje a chráni pečeň po prekonaných ochoreniach pečene, pri poškodení pečene alkoholom a je vhodný na podporu liečby pri ochoreniach slinivky. Lecitín pomáha jeho lepšiemu vstrebávaniu. Vitamíny skupiny B majú pozitívny vplyv na správnu funkciu žlčníka a uvoľňovanie žlče v procese trávenia. Natrodale Ostropestrec je dokonalým detoxikačným prostriedkom, ktorý je vhodný po konzumácii väčšieho množstva alkoholu, mastného jedla a pri dlhodobom užívaní liekov. Obsahuje včelí vosk a sójový lecitín.

Špecifikácie

Kvalita balenej látky je KRMNÁ.

UPOZORNENIE: