Ponuka

Novinky

OZNAM
Kvôli obrovskému návalu objednávok sme pozastavili predaj strategických komodít do doby, kým dobehneme staré objednávky, tiež z dôvodu, že ľudia neustále volajú a znemožňujú nám tým prácu. Za pochopenie ďakujem a, keď ani toto opatrenie nepomôže vypne sa telefón, kým sa nevybavia všetky staré objednávky.

1 DOBIERKY SÚ POVOLENÉ LEN PLATOBNOU KARTOU U KURIERA ( DAJTE DO POZNÁMKY ZAPLATIM KARTOU A NEMUSÍME VOLAŤ )
2 PREVODY FUNGUJÚ ŠTANDARDNE
3. RESPIRÁTORY NEBUDÚ
4. NEPÍŠTE EMAILY A NEVOLAJTE KEDY SA VAŠA OBJEDNÁVKA VYBAVI ROBÍME ČO JE NAŠICH SILÁCH
5. Čím viac položiek v objednávke tým dlhšie trvá vybaviť, keď sa neustále dopĺňa a pod. Celý deň sa rieši len emaily a telefonáty a nestíhame robiť vaše objednávky.

Ostropestrecový olej, nerafinovaný - ( 1 l )

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 11,36 € ( 9,47 € bez DPH )

Názov

Ostropestrecový olej

Informácie

Ostropestrecový olej je prírodný olej získaný z liečivej rastliny Pestrec mariánsky. Má široké možnosti využitia nielen v kozmetike, obsahuje polynenasýtené mastné kyseliny, predovšetkým kyselinu linolovú a tiež komplex bioflavonoidov nazývaný silymarín, ktorý je silným antioxidantom.

Využitie

Má silný antioxidačný účinok, chráni pokožku pred voľnými radikálmi, podporuje obnovu kožných buniek. Pre svoje protizápalové, hojivé a regeneračné účinky je vhodný na pleť so sklonom k akné, na poškodenú pokožku, na ekzémy, pokožku po opaľovaní, kŕčové žily, popáleniny, afty atď. Ošetruje vlasy a pokožku hlavy, spevňuje korienky vlasov a pomáha proti ich vypadávaniu. Je vhodnou zložkou masážnych prípravkov, vhodný aj na liečebné masáže.

Špecifikácie

Vzhľad: viskózna kvapalina
Farba: žltá až zelenožltá
Vôňa: prírodná, rastlinná
Rozpustnosť: vo vode a v etanole nerozpustný, rozpustný v hexáne
Hustota: 0,905 – 0,925 g.cm-3

Skladovanie

Skladujte uzavreté na chladnom a suchom mieste.

UPOZORNENIE: