Ponuka

Novinky

OZNAM
Kvôli obrovskému návalu objednávok sme pozastavili predaj strategických komodít do doby, kým dobehneme staré objednávky, tiež z dôvodu, že ľudia neustále volajú a znemožňujú nám tým prácu. Za pochopenie ďakujem a, keď ani toto opatrenie nepomôže vypne sa telefón, kým sa nevybavia všetky staré objednávky.

1 DOBIERKY SÚ POVOLENÉ LEN PLATOBNOU KARTOU U KURIERA ( DAJTE DO POZNÁMKY ZAPLATIM KARTOU A NEMUSÍME VOLAŤ )
2 PREVODY FUNGUJÚ ŠTANDARDNE
3. RESPIRÁTORY NEBUDÚ
4. NEPÍŠTE EMAILY A NEVOLAJTE KEDY SA VAŠA OBJEDNÁVKA VYBAVI ROBÍME ČO JE NAŠICH SILÁCH
5. Čím viac položiek v objednávke tým dlhšie trvá vybaviť, keď sa neustále dopĺňa a pod. Celý deň sa rieši len emaily a telefonáty a nestíhame robiť vaše objednávky.

Respirátor - REFIL 831S

Dostupnosť: Nedostupné
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 3,19 € ( 2,66 € bez DPH )

Názov

Respirátor - REFIL 831S

Využitie

proti pevným časticiam a vodnej aerosoli, proti parám, plynom a ozónu pod NPK, FFP2 NR.

Informácie

Tvarovaný respirátor s výdychovým ventilom a vrstvou aktívneho uhlia do 10x NPK / PEL

Polomaska nechráni vo vzduchu s nižším obsahom kyslíka ako 17 %. Pred použitím preverte či je polomaska kompletná a neporušená. Polomaska musí byť vymenená, keď došlo k jej poškodeniu alebo k podstatnému zvýšeniu dýchacieho odporu a dýchanie sa stalo obtiažnym. Polomaska sa nečistí. Jej životnosť je závislá od prašnej koncentrácie pracoviska a aktivity užívateľa. Polomaska nesmie byť používaná dlhšie ako jednu smenu.

Respirátory REFIL sú jednorázovo použiteľné celofiltračné polomasky skladacieho alebo tvarového typu. Niektoré z týchto respirátorov majú výdychový ventil pre zníženie námahy pri dýchaní. Všetky respirátory REFIL spĺňajú všetky požiadavky ČSN EN 149.
8XX - tvarované polomasky: tradičné tvary polomasiek s tvarovou stabilitou, vhodné pre dlhotrvajúce jednorazové použitie. Zvýšenie komfortu a tesnosti zaisťuje mäkký molitanový pásik v hornej časti polomasky.

Každá rada je k dispozícii v triedach FFP1, FFP2 prípadne FFP3 (okrem 5XX) podľa ČSN EN 149.