Ponuka

Novinky

31.5.2018
Akceptujeme emailové objednávky. Pri objednávke uviesť dodaciu adresu typ a množstvo tovaru a telefonický kontakt. Posielajte na obchod@pgchem.sk

1. Reklamácie:
posielajte na info@pgchem.sk predmet správy reklamácia. Následne kontaktujte nás telefonicky 0948 105 105. Aby sme vám spetne potvrdili, či sme prijali vašu reklamáciu. Obchodných podmienkách skontrolujte kategoriu reklamácie.

2. Zrušenie objednávky: posielajte emailom na obchod@pgchem.sk predmet správy zrusenie objednavky

3. Sťažnosť / Nespokojnosť: ohláste prosím telefonicky na 0948 105 105 alebo mailom obchod@pgchem.sk

Respirátor - REFIL 831S

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 2,56 € ( 2,13 € bez DPH )

Názov

Respirátor - REFIL 831S

Využitie

proti pevným časticiam a vodnej aerosoli, proti parám, plynom a ozónu pod NPK, FFP2 NR.

Informácie

Tvarovaný respirátor s výdychovým ventilom a vrstvou aktívneho uhlia do 10x NPK / PEL

Polomaska nechráni vo vzduchu s nižším obsahom kyslíka ako 17 %. Pred použitím preverte či je polomaska kompletná a neporušená. Polomaska musí byť vymenená, keď došlo k jej poškodeniu alebo k podstatnému zvýšeniu dýchacieho odporu a dýchanie sa stalo obtiažnym. Polomaska sa nečistí. Jej životnosť je závislá od prašnej koncentrácie pracoviska a aktivity užívateľa. Polomaska nesmie byť používaná dlhšie ako jednu smenu.

Respirátory REFIL sú jednorázovo použiteľné celofiltračné polomasky skladacieho alebo tvarového typu. Niektoré z týchto respirátorov majú výdychový ventil pre zníženie námahy pri dýchaní. Všetky respirátory REFIL spĺňajú všetky požiadavky ČSN EN 149.
8XX - tvarované polomasky: tradičné tvary polomasiek s tvarovou stabilitou, vhodné pre dlhotrvajúce jednorazové použitie. Zvýšenie komfortu a tesnosti zaisťuje mäkký molitanový pásik v hornej časti polomasky.

Každá rada je k dispozícii v triedach FFP1, FFP2 prípadne FFP3 (okrem 5XX) podľa ČSN EN 149.